środa, 30 stycznia 2013

Pomocy!


Dzisiejszy post będzie wyjątkiem, nie o gotowaniu, a o pomaganiu. Zatem Drogi Czytelniku, jeśli nie interesuje Cię inicjatywa w tym kierunku niezwłocznie naciśnij czerwony krzyżyk!
Szczerze mówiąc nie jestem entuzjastą tych wszystkich Fundacji, które agresywnie reklamują się na prywatnych kanałach telewizyjnych. Z tego co wiem, to nie są aż tak charytatywne jak by być mogły. Reklama też kosztuje. Z minimalnym kosztem dla własnej kieszeni odbywa się WOŚP, bo na dobrą sprawę Jurek, jego żona i reszta pracowników zarabiają tyle, co zwykli ludzie.
Sprawa się ma jednak inaczej ze zwierzakami. Myślę, że więcej ludzi los czterech łap za kratami chwyta za serce, a jednak w rozliczeniach wychodzą słabiej. Właściwie mam wrażenie, że nic nas nie chwyta tak mocno póki się o to nie otrzemy!
Dziś wchodząc na zajęcia zostałam skierowana od razu do plakatu, który zostawiła nam Ania. Ania na zajęcia plastyczne chodzi chyba jeszcze dłużej ode mnie chociaż jest młodsza. I w sumie nigdy nie byłyśmy jakoś blisko, bo nie znam języka migowego, ale kiedyś zamieniłyśmy słowo. Bynajmniej po przeczytaniu plakatu od razu wysłałam sms tym samym oddając głos na nią w konkursie na Blog Roku 2012, ale poczułam że to za mało ( z jednego numeru można oddać tylko jeden głos) i powoli narastała we mnie chęć rozwinięcia tematu na większą skalę, bo zaczęło mi zależeć, żeby ją uszczęśliwić. Lekko nie jest, a Ania ma naprawdę ładny, szczery uśmiech!
Wiem, że mój nędzny blog z raptorem nie ma super mocy, ale parę osób dziennie tu zagląda, więc może, może ktoś wyciągnie dłoń! Chodzi o jeden sms który jednak trochę kosztuje (1,23 z VAT) lecz myślę, że da wiele radości!
Tak naprawdę we wszystkich konkursach, które ostatnio widuję liczą się tylko kliknięcia, 'lajki', czy sms także robię to z czystą premedytacją!
Jeśli ktoś miałby ochotę zapraszam na blog Ani , wystarczy kliknąć!

6 komentarzy:

 1. Nawyk zdrowego odżywiania to pewnie stąd co u większości dziewczyn ze śniadaniowców :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To jeden z lepszych blogów na blogspocie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaciekawiłeś mnie tym o czym piszesz. Może zainteresujesz się moim blogiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy sposób dobry aby pomóc braciom mniejszym:) pozdrawiam)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj :) Co za niespodzianka :) Napisałaś o mnie i o konkursie, w którym biorę (brałam!) udział. Oddałaś na mnie głos i zachęciłaś innych do głosowania :) Dziękuję Ci z całego serca!:D
  Prowadzisz fajnego bloga! Gratuluję! :D

  OdpowiedzUsuń